Cheyenne Bike "The Recidivist"

Cheyenne Bike „The Recidivist” - bo tak brzmi pełna nazwa - to jednostka spajająca wszystkie, najbardziej istotne czynniki, kształtujące motocyklową subkulturę. Inspirowana tradycjami amerykańskiej ulicy, jej twardymi i bezkompromisowymi zasadami, nierzadko pozostającymi w opozycji wobec obowiązujących kanonów prawnych. Jednym słowem twardy styl dla twardych facetów.
CHOPPER MAGAZIN NR 27

Machines Clinic

Niewielki warsztat, potężne ambicje i odważne, dalekosiężne plany - to najbardziej trafiona prezentacja Włodasa, Kołasa i Kamili... Chłopaki odzyskują z bezkształtów przeszłości to, co bezceremonialnie ukradł czas, natomiast domeną Kamili jest ciepło, barwa i emocje – jednym słowem artystyczny makijaż motocykla.
CHOPPER MAGAZIN NR 21

Poganin

Od pewnego czasu po garażu plątał się chiński klon Virago 250ccm. Tak naprawdę sezonował u nas od 2006 roku, kiedy dzięki grzeczności właściciela marki Magnus – Vishnu Mirpuri - przeszedł w nasze posiadanie. Wbrew wszelkim obawom bezawaryjnie pokonał w tym czasie ponad 45 tysięcy kilometrów ograniczając swoje żądania do terminowych wymian oleju, filtrów i podstawowych materiałów eksploatacyjnych.
CHOPPER MAGAZIN NR 27

Dostal by Kolec76Custom

W najnowszym numerze CHOPPER MAGAZIN NR 28

Ołówkiem malowany

Przed przystąpieniem do nanoszenia rysunków postanowiliśmy lekko zmodyfikować formę zewnętrzną motocykla. Wymieniliśmy kierownicę, obudowy kierunkowskazów oraz lampy przednią i tylną. Wykonaliśmy także z żywic syntetycznych zupełnie nowe błotniki o zmienionym profilu. Tak przygotowany sprzęt trafił do studia.
CHOPPER MAGAZIN NR 26

Prev Next

Numery archiwalne

Pobierz i przeczytaj numer archiwalny Chopper Magazin dostępny za darmo!

chopper14

Nr. 14 kwiecień 2011 r.

(PDF, 6 MB) 

chopper15

Nr 15 Październik 2011 r.

(PDF, 11 MB)

 

 

   
chopper16

Nr 16 Styczeń 2012 r.

(PDF, 9 MB)

chopper17

Nr 17 Kwiecień 2012 r.

(PDF, 12 MB)

 

 

   
chopper18

Nr 18 Lipiec 2012 r.

(PDF, 8 MB)

chopper19

Nr 19 Listopad 2012 r.

(PDF, 9 MB)